Days Gone روی PC  با ویژگی های بهتر news
اخبار

Days Gone روی PC با ویژگی های بهتر

بِند استودیو (Bend Studio) اخیراً اعلام کرد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود خواهد بود و برخی از آن‌ها را نیز معرفی کرد.

اخیراً شرکت سونی تصمیم گرفته تا در سیاست‌های خود در قبال بازی‌های انحصاری انعطاف نشان داده و برخی از عناوین خود که سال‌ها برچسب Only on Playstation را روی خود می‌دیدند را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه کند. به هر ترتیب، پس از پورت بازی Horizon Zero Dawn برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، هم‌اکنون نوبت به بازی Days Gone رسیده است که در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار بگیرد و به گفته‌ی استودیوی بِند، این نسخه از بازی قرار است تا ویژگی‌های خاص خود را داشته باشد.

اما از جمله این ویژگی‌ها، می‌توان به پشتیبانی از نمایشگرهای فوق عریض، نرخ فریم متغیر و کیفیت گرافیکی بهبود یافته نسبت به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ آن و چند مورد دیگر اشاره نمود. اگر چه نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی طبیعتاً از تروفی‌های پلی‌استیشن پشتیبانی نمی‌کند اما برای این عنوان نیز اچیومنت‌های یکسانی درنظر گرفته شده است که بازی‌بازان فروشگاه استیم می‌توانند آن‌ها را کسب کنند.

بازی Days Gone هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ (با نرخ فریم ۶۰) در دسترس قرار دارد و در آینده نیز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید