با پیش خرید The Division 2 یک بازی رایگان هدیه بگیرید! %d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c %d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86 news
اخبار, بازی رایگان

با پیش خرید The Division 2 یک بازی رایگان هدیه بگیرید!

این پیشنهاد ویژه نسخه خاصی از عنوان دیویژن ۲ نیست و دارندگان پلتفرم پی‌سی با پیش خرید هر یک از سه نسخه استاندارد، گلد و آلتیمیت بازی این هدیه را دریافت می‌کنند. علاوه بر این‌ها، افرادی که پیش‌تر نسبت به پیش خرید این عنوان نیز اقدام کرده بودند، از جایزه یوبی‌سافت و دریافت یکی از سه بازی مذکور محروم نیستند و کد دریافت هدیه به آن‌ها نیز ارسال خواهد شد.

بر اساس گفته شرکت یوبی‌سافت، پس از پیش خرید بازی The Division 2 و فعال سازی آن در حساب کاربری شبکه یوپلی، بازیکنان تا روز یک‌شنبه ۱۱ فروردین ماه سال ۹۸ (سی و یکم ماه مارس سال جاری میلادی) فرصت دارند که با مراجعه به فروشگاه یوپلی، یکی از سه عنوان نام‌برده را به حساب کاربری خود اضافه کرده و برای همیشه صاحب آن شوند.

ال، دیدگاه شما در رابطه با این اقدام تشویقی یوبی‌سافت برای پیش خرید بازی The Division 2 چیست؟ به نظر شما، آیا عرضه انحصاری این بازی در فروشگاه اپیک گیمز نتایج نامطلوبی را برای این شرکت به دنبال خواهد داشت؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران مای پی سی گیم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید