بازیThe Last Campfire از استودیوی هلو گیمز، امشب منتشر خواهد شد. %d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c event %d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%84%d8%b1 news
اخبار, تریلر, رویداد, معرفی

بازیThe Last Campfire از استودیوی هلو گیمز، امشب منتشر خواهد شد.

استودیوی بازی‌سازی هلو گیمز (Hello Games) که  طی چند سال گذشته و در سکوت خبری مشغول پیشبرد پروژه جدید خود بوده است. بازی The Last Campfire که اولین‌بار در سال ۲۰۱۸ معرفی شد، یک رویکرد کاملاً جدید برای تیم توسعه‌ دهندگان این شرکت محسوب می‌شود. The Last Campfire یک بازی ماجراجویانه و معمایی است که روی دو عامل گشت‌و‌گذار در دنیای بازی و همچنین حل پازل‌های مختلفی که بر سر راه بازیکن قرار می‌گیرد، تمرکز دارد. شان موری (Sean Murray) از استودیوی هلو گیمز در ویدیوی جدیدی که در ارتباط با این بازی منتشر شده، توضیحاتی را در خصوص سبک گیم‌پلی آن ارائه می‌کند.

اما نکته‌ی دیگری که در خصوص بازی جدید The Last Campfire حائز اهمیت است، به تاریخ انتشار آن مربوط می‌شود. قبل از انتشار این ویدیو، تنها از عبارت «تابستان ۲۰۲۰» برای معرفی زمان عرضه این بازی استفاده می‌شد؛ تا اینکه یک روز قبل از برگزاری مراسم افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۰ خبر انتشار بازی اعلام شده است. لذا امشب و به شکل غیرمنتظره‌ای شاهد عرضه بازی The Last Campfire برای پلی ‌استیشن ۴، پی‌سی، ایکس ‌باکس وان و نینتندو سوییچ خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید