بازی Watch Dogs در فروشگاه Epic Games رایگان شد %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87
دسته‌بندی نشده

بازی Watch Dogs در فروشگاه Epic Games رایگان شد

از همین حالا می‌توانید، دو بازی Watch Dogs و The Stanley Parable را به صورت رایگان از فروشگاه Epic Games دریافت نمایید.

فروشگاه Epic Games هر هفته چند عنوان که در فروشگاه خود به فروش می‌رسد را به صورت رایگان عرضه می‌کند. این روند از سال ۲۰۱۸ تاکنون به صورت مرتب انجام شده و حتی در تعطیلات سال نوی میلادی برای جشن گرفتن سال جدید، هر ۲۴ ساعت به مدت ۱۴ روز، یک بازی رایگان به دارندگان حساب کاربری Epic Games می‌داد.
Watch Dogs یک اثر در سبک اکشن ماجراجویی بوده که در سال ۲۰۱۴ میلادی توسط یوبیسافت تولید و عرضه شد. در این بازی شما در نقش یک هکر حرفه‌ای به نام Aiden Pearce قرار می‌گیرید که برای مشخص شدن حقیقت شروع به هک و کشتن کسانی می‌کند که عامل خرابکاری‌های اخیر زندگی او هستند.

لینک دریافت

بازی Watch Dogs در فروشگاه Epic Games رایگان شد %d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c %d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87

بازی دوم The Stanley Parable نام دارد که این اثر جذاب در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. در این عنوان شما در نقش یک کارمند اداره‌ به نام Stanley هستید که در یک لوپ گیر خواهید کرد. این بازی شامل تعداد زیادی پایان بوده که به اتمام رساندن آن‌ها بسیار جذاب خواهد بود.

لینک دریافت

بنابراین اگر شما جزو کسانی هستید که این دو اثر زیبا را امتحان نکرده‌اید، بهترین فرصت است که آن‌ها را از فروشگاه Epic Games به صورت رایگان دریافت کنید. دو بازی ذکر شده از همین حالا از اپیک گیمز قابل دریافت هست .

دیدگاهتان را بنویسید